Екс-дружина президента Росії має мільйонний бізнес

Екс-дружина президента Росії має мільйонний бізнес

Людмила Путіна отримує $4млн на рік за здачу в оренду історичного маєтку

Екс-дружина президента Росії має мільйонний бізнес
Фото: ru.wikipedia

Колишня дружина президента Росії Людмила Путіна допомогла створити і зараз підтримує фонд, у власності якого – історична нерухомість у Москві.

Фонд отримує мільйони доларів за здачу цієї нерухомості в оренду. Про це повідомляє Reuters

Будівлю було відновлено за підтримки соратників Путіна, а орендний прибуток виплачується приватній компанії, зареєстрованій на особу, ім’я якої співпадає з дівочим прізвищем колишньої дружини Путіна.

Орендна плата надходить від здачі історичного маєтку дому Волконського, який належить «Центру розвитку міжособистісних комунікацій». Людмила Путіна допомогла створити некомерційний фонд, який співпрацює із центром, у 2002 році. Відомо, що у фонду є офіси у домі Волконського, однак більша їх частина здається, у тому числі двом великим державним банкам.

За інформацією видання, орендарі сплачують податки компанії «Меридіан», яка на 99% належить компанії «Інтерсервіс». Ця компанія, своєю чергою, згідно з державним реєстром юридичних осіб, повністю належить Людмилі Олександрівні Шкребньовій [дівоче прізвище колишньої дружини Путіна].

Російський банк ВТБ, один із орендарів Волконського дому, сплачує $2 млн на рік, відповідно до тендерної документації, розміщеної на сайті уряду за 2015 рік. Вдалось встановити, що компанія «Меридіан» отримує 225 млн рублів ($3,89 млн) від здачі приміщення.

Серед інших орендарів фігурують Сбєрбанк, будівельна компанія «Сєвєрстройгруп», турагентство, ресторан суші та фастфуд Burger King.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло