Екс-дружина президента Росії має мільйонний бізнес

Екс-дружина президента Росії має мільйонний бізнес

Людмила Путіна отримує $4млн на рік за здачу в оренду історичного маєтку

Екс-дружина президента Росії має мільйонний бізнес
Фото: ru.wikipedia

Колишня дружина президента Росії Людмила Путіна допомогла створити і зараз підтримує фонд, у власності якого – історична нерухомість у Москві.

Фонд отримує мільйони доларів за здачу цієї нерухомості в оренду. Про це повідомляє Reuters

Будівлю було відновлено за підтримки соратників Путіна, а орендний прибуток виплачується приватній компанії, зареєстрованій на особу, ім’я якої співпадає з дівочим прізвищем колишньої дружини Путіна.

Орендна плата надходить від здачі історичного маєтку дому Волконського, який належить «Центру розвитку міжособистісних комунікацій». Людмила Путіна допомогла створити некомерційний фонд, який співпрацює із центром, у 2002 році. Відомо, що у фонду є офіси у домі Волконського, однак більша їх частина здається, у тому числі двом великим державним банкам.

За інформацією видання, орендарі сплачують податки компанії «Меридіан», яка на 99% належить компанії «Інтерсервіс». Ця компанія, своєю чергою, згідно з державним реєстром юридичних осіб, повністю належить Людмилі Олександрівні Шкребньовій [дівоче прізвище колишньої дружини Путіна].

Російський банк ВТБ, один із орендарів Волконського дому, сплачує $2 млн на рік, відповідно до тендерної документації, розміщеної на сайті уряду за 2015 рік. Вдалось встановити, що компанія «Меридіан» отримує 225 млн рублів ($3,89 млн) від здачі приміщення.

Серед інших орендарів фігурують Сбєрбанк, будівельна компанія «Сєвєрстройгруп», турагентство, ресторан суші та фастфуд Burger King.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті