Вартість біткоіна оновлює рекорди, але зростає ризик корекції – огляд криптовалюти

Вартість біткоіна оновлює рекорди, але зростає ризик корекції – огляд криптовалюти

Японія і Південна Корея є новими впливовими гравцями у криптоекономіці

Минулого тижня біткоін продовжив оновлювати свої історичні максимуми, досягнувши на багатьох популярних біржах ціни $2000. Основним драйвером цього напрямку так само залишається позитивний новинний фон, який почав формуватися ще з минулого місяця.

Криптотрейдер та головний ідеолог bitup.io Кір Келевра в коментарі Mind зазначив, що на підтвердження того, що Азія в особі Японії і Південної Кореї є новими впливовими гравцями в криптоекономіці, ціна на основну криптовалюту (на 8:30 22.05.17) у парі з японською ієною і корейським воном перевалила за позначку в $2200.

Ціна біткоіна на топ-5 біржах за станом на 8:30 22 травня 2017 року, % зміни за тиждень

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €1866 (+20%) $2100 (+20%) $2168  (+26%) ¥260414 (+26%) ₴55000 (+22%) 

До клубу дружніх до біткоіна держав приєднався Люксембург, чий уряд допоміг у створенні некомерційної організації Infrachain a.s.b.l. Її основна мета – розробка ефективних правових і бізнес-моделей на базі технології блокчейна.

Технічний аналіз від bitup.io. Минулого тижня ціна на біткоін продемонструвала велику зупинку руху в очікуванні другого рішення SEC по фонду братів Уінклвосс, однак до кінця тижня ніякої відповіді від організації так і не дочекалися, а ціна продовжила своє зростання.

Вартість Bitcoin оновлює рекорди, але зростає ризик корекції – огляд криптовалюти

На даний момент на ринку відкрито велику кількість довгих позицій. При появі негативного новинного фону (очікування ринку повторної відмови SEC у створенні першого фонду ETF-біткоін) є висока ймовірність того, що трейдери почнуть фіксувати свій прибуток, розгортаючи ціну в тренд, що спадає.

Ситуація на денному графіку виглядає наступним чином:

Вартість Bitcoin оновлює рекорди, але зростає ризик корекції – огляд криптовалюти

У минулому огляді ми писали про те, що ціна повинна зробити ретест підтримки, перш ніж підійти до нового цінового рівня, що і сталося 16–17 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті