PwC стане радником «Нафтогазу України»

PwC стане радником «Нафтогазу України»

Термін надання послуг – до 31 грудня 2017 року

PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o. (Польща) виграло тендер «Нафтогазу України» по вибору радника з управління проектом відділення діяльності з транспортування природного газу.

Згідно з повідомленням у системі ProZorro, передає «Інтерфакс», PwC під час торгів висловило готовність стати радником за 10,785 млн грн, а The Boston Consulting Group Sp. z o.o. – за 10,8 млн грн (з ПДВ).

Таким чином, при очікуваній НАК вартості послуги в розмірі до 24 408 599 грн PwC знизило пропозицію в 2,3 рази (на 13 623 599 грн) від початкової.

Як повідомлялося, «Нафтогаз України» чекає, що за результатами надання послуг буде забезпечено ефективне відділення функції транспортування газу від групи «Нафтогаз України» відповідно до плану анбандлінга, затвердженого постановою Кабінету міністрів №496 від 1 липня 2016 року.

Термін надання послуг – до 31 грудня 2017 року.

Нагадаємо, 7 квітня «Нафтогаз України» оголосив тендер на надання інвестиційно-банківських послуг, щоб оцінити доцільність продажу своїх активів у Єгипті, а також для пошуку потенційних покупців.

Згідно з оголошенням НАК в системі закупівель ProZorro, радник повинен проаналізувати та надати рекомендації щодо потенційних підстав продажу або передачі прав та зобов'язань щодо концесійних угод, визначити оптимальний час для укладення угоди, запропонувати заходи для максимізації інвестиційної вартості активів і скласти перелік потенційних інвесторів.

Зазначимо, глава правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв наприкінці 2016 року повідомив, що держхолдинг розглядає можливість продажу своїх активів в Єгипті, оскільки цей бізнес не приносить особливого прибутку через падіння цін на нафту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло