Розвідка США: війна на сході України триватиме і наступного року

Розвідка США: війна на сході України триватиме і наступного року

Жодна зі сторін не налаштована на перемир’я

Розвідка США: війна на сході України триватиме і наступного року
Фото Shutterstock

Як повідомила військова розвідка США, Мінські угоди наступного року залишатимуться невиконаними, бойові дії вздовж лінії розмежування на Донбасі продовжаться. При цьому є можливість ескалації насильства з боку РФ.

Про це заявив директор Управління військової розвідки Міністерства оборони США генерал-лейтенант Вінсент Стюарт, на чиї слова посилається «Укрінформ».

«Конфлікт на сході України між сепаратистами, яких підтримує Росія, і українським урядом, очевидно, збережеться протягом наступного року, тоді як надія на повну імплементацію Мінських угод стає все примарнішою», – сказав він у доповіді перед комітетом Сенату з питань збройних сил. За його словами, Україна також не має наміру виконувати політичні пункти Мінських угод, поки РФ не припинить обстріли українських військових.

«Насильство вздовж лінії зіткнення, ймовірно, залишатиметься обмеженим до рівня невеликих боїв, хоча Росія зберігає готовність до ескалації конфлікту», – зауважив глава розвідки Пентагону.

Він наголосив, що Росія значно посилила модернізацію військового потенціалу.

Нагадаємо, в адміністрації Трампа, плануючи бюджет на 2018 рік, вирішили замінити надання безоплатних грантів на військову допомогу Україні на програму кредитування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті