«Укрзалізниця» підвищить тарифи на вантажоперевезення на 22,5%

«Укрзалізниця» підвищить тарифи на вантажоперевезення на 22,5%

Нові тарифи, відповідно до фінансового плану, мають запрацювати з червня

«Укрзалізниця» має намір у 2017 році підвищити тарифи на вантажоперевезення на 22,5%, говориться в прес-релізі компанії з посиланням на показники проекту консолідованого фінансового плану, оприлюдненого на сайті компанії.

Як зазначає прес-служба, показники розраховані із застосуванням міжнародних стандартів фінансової звітності.

«Тарифи на пасажирські залізничні перевезення в цьому році індексуватися не будуть, а на вантажні перевезення в межах України індексація передбачена з червня на 22,5%. Такі кроки дозволять нам здійснити найбільші капітальні вкладення за всю історію діяльності залізничного транспорту – 22,7 млрд грн, причому більша частина коштів піде на вирішення найбільш гострої проблеми – оновлення рухомого складу», – йдеться в повідомленні.

За словами глави ПАТ Войцеха Балчуна, реалізація планів «Укрзалізниці» щодо капітальних інвестицій забезпечить робочі місця на виробничих потужностях в Україні та сприятиме загальному пожвавленню вітчизняної економіки.

«Якщо індексація тарифів не відбудеться, то ПАТ «Укрзалізниця» змушена буде згорнути свої програми капітальних інвестицій, що призведе до негативних наслідків для України в цілому», – зазначив глава компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті