Росія має намір забрати «анонімність» у месенджерів

Росія має намір забрати «анонімність» у месенджерів

Сервіси обміну повідомленнями зобов’яжуть до співпраці з державними органами РФ

В Госдуму в середу 24 травня внесли законопроект, який регулюватиме роботу месенджерів. Зокрема, документ вводить обов’язок для «організатора обміну миттєвими повідомленнями» допускати лише ідентифікованих користувачів. Текст законопроекту опубліковано на сайті Госдуми. 

У законопроекті йдеться, що ідентифікація користувачів в Інтернеті повинна відбуватись за допомогою мобільного номера на основі договору між месенджером та стільниковим оператором.

Крім того, месенджери хочуть зобов’язати масово розсилати електронні повідомлення від держорганів, а також обмежувати інформаційні розсилки і передачу повідомлень, що порушують закони РФ.

У випадку відмови месенджеру слідувати цим вимогам, його можуть заблокувати. Законопроект розповсюджується тільки на сервіси обміну повідомленнями, які зареєстровані Роскомнадзором в якості організаторів розповсюдження інформації.

За відмову пройти реєстрацію в РФ уже заблоковано месенджери Blackberry, Zello та Line.

Як повідомлялось, жертвою утисків у сфері міжнародних соціальних медіа-платформ вже став сервіс WeChat. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло