ФГВФО ще на місяць подовжив тимчасову адміністрацію в Діамантбанку

ФГВФО ще на місяць подовжив тимчасову адміністрацію в Діамантбанку

Про це повідомив глава правління банку Олег Ходачук

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжив термін роботи тимчасової адміністрації в Діамантбанку на місяць. Про це повідомив глава правління банку Олег Ходачук на своїй сторінці у Facebook.

«Тимчасову адміністрацію в Діамантбанку продовжено на місяць!!! Це добра новина. Нас не пустили під ніж ліквідації, як хтось, мабуть, планував», – написав Ходачук.

За його словами, він сподівається, що найближчим часом, можливо, у п’ятницю, ФГВФО вирішить, як виводити Діамантбанк з ринку – шляхом перехідного, приймаючого банку чи ліквідації.

«Заявка інвестора на перехідний та приймаючий банки у фонді є. Вона забезпечує, що кошти держбюджету на ліквідацію і виплати вкладникам не будуть використані (мабуть, єдиний такий варіант в історії з банками, де вводилась адміністрація). Подивимось, на що піде Фонд – чи захоче «ділити» активи в ліквідації, чи піде іншим, найменш витратним для бюджету, шляхом», – резюмує голова правління Діамантбанку.

Нагадаємо, 24 квітня на підставі рішення правління Нацбанку про віднесення ПАТ «Діамантбанк» до категорії неплатоспроможних виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів прийняла рішення ввести в Діамантбанк тимчасову адміністрацію. Розпочато процедуру виведення Діамантбанку з ринку.

Олег Ходачук, голова правління Діамантбанку, підтвердив інформацію, що в банк увійшла тимчасова адміністрація, оскільки не було виконано вимогу щодо збільшення капіталу на 750 млн грн. Однак він наголосив, що за останні два роки банк пережив низку інформаційних атак. 

На думку ж учасників ринку, проблеми в банку спостерігалися вже давно, а ліквідність була негативною ще минулого року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло