НАБУ обшукує приміщення адмінсуду у справі про незаконне збагачення його голови

НАБУ обшукує приміщення адмінсуду у справі про незаконне збагачення його голови

Це не має жодного стосунку до оскарження призначення першого заступника директора НАБУ Гізо Углави

Національне антикорупційне бюро України проводить обшук на місці проживання голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та у приміщеннях суду через підозру на незаконне збагачення.

За повідомленням прес-служби НАБУ, обшуки йдуть через розслідування кримінального провадження, щ обуло зареєстроване 9 грудня 2016 року після аналізу е-декларації за фактом можливого незаконного збагачення голови ОАСК.

Раніше суддя Окружного адміністративного суду Богдан Санін повідомив на Facebook, що суддя Євгеній Аблов пов’язує ці дії з тим, що в ОАСК розглядаються дві справи проти НАБУ. 

Прес-служба НАБУ заявила, що всі твердження про можливий зв'язок між їхніми слідчими діями й адміністративними провадженнями Окружного адмінсуду щодо діяльності Бюро, особливо з оскарження призначення першого заступника директора Національного бюро Гізо Углави, є відверто спекулятивними.

Також у НАБУ нагадали, що слідство через незаконне збагачення голови ОАСК було розпочато детективами Бюро 9 грудня 2016 року, а справа про оскарження призначення Углави зареєстрована в Окружному адміністративному суді 11 квітня 2017 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті