КНДР заявила, що не приймає санкцій і буде продовжувати ядерну програму

КНДР заявила, що не приймає санкцій і буде продовжувати ядерну програму

Пхеньян всерйоз намірився здобути статус ядерної держави

КНДР заявила, що не приймає санкцій і буде продовжувати ядерну програму
фото Shutterstock

Північна Корея «повністю відкидає» останні санкції, запроваджені щодо неї ООН, назвавши їх «ворожим актом», повідомляє Reuters. Вона продовжить ядерні випробування без жодної затримки, заявив міністр закордонних справ КНДР у неділю.

У заяві наголошується, що здобуття статусу ядерної держави й надалі лишається метою Пхеньяна. Саме це, на думку дипломатичного відомства Північної Кореї, допоможе гарантувати та захистити незалежність країни.

Рада Безпеки ООН у відповідь на ракетну та ядерну програми КНДР в п’ятницю ухвалила резолюцію, що запроваджує нові санкції, спрямовані на північнокорейських чиновників і організації.

Резолюція запроваджує заборони на поїздки і заморожування активів для 14 північнокорейських чиновників. Також заморожування активів поширюється на чотири компанії, зокрема на національний Банк Кореї.

За даними урядової бази даних Південної Кореї, цей банк здійснює закордонні операції для таємного органу, який управляє приватними коштами північнокорейського керівництва.

Ці санкції вперше були погоджені єдиним великим союзником КНДР – Китаєм.

Як повідомлялося, міністр оборони США Джим Меттіс заявив, що Пентагон вважає небезпечними наміри КНДР розвивати ядерну зброю, здатну загрожувати Сполученим Штатам та іншим країнам.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло