Harley-Davidson відкличе 57 тисяч мотоциклів через несправність

Harley-Davidson відкличе 57 тисяч мотоциклів через несправність

Потрапляння мастила на заднє колесо спричинило вже кілька аварій

Harley-Davidson відкличе 57 тисяч мотоциклів через несправність
Road King Special, одна з моделей, яку відкличуть
фото Brad Chaney/Harley-Davidson, TNS

Американська компанія Harley-Davidson добровільно відкликає близько 57 тисяч мотоциклів. Причиною стала потенційна несправність мастилопроводу, що може призвести до потрапляння мастила на задню шину мотоцикла, повідомляє Milwaukee Journal Sentinel.

Компанія заявила, що отримала дев'ять повідомлень про несправності мастилопроводу, які призвели до двох аварій і однієї травми. Під відкликання підпадають моделі Electra Glide Ultra Classic, Police Electra Glide, Police Road King, Road King, Road King Special, Street Glide, Street Glide Special, Road Glide і Road Glide Special, випущені з 2 липня минулого року по 9 травня поточного року.

Виторг Harley-Davidson в першому кварталі впав на 14% через скорочення роздрібних продажів як в США, так і на зарубіжних ринках. У тому числі в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні реалізація мотоциклів компанії зменшилася на 9,3% через слабкий попит в Індії та Китаї.

Harley-Davidson була заснована в 1903 році, і зараз це найбільший виробник мотоциклів у США. Компанія виробляє важкі мотоцикли для їзди по шосе, які інакше називаються «чоппери».

Котирування акцій компанії з початку поточного року опустилися на 9%, в той час як американський фондовий індекс Standard & Poor's 500 збільшився за цей період на аналогічну величину. Ринкова вартість виробника мотоциклів оцінюється зараз приблизно в $9,3 млрд.

Як повідомлялося, Volkswagen відкличе 14 000 авто Audi в Росії і безкоштовно їх відремонтує.

Між тим уряд Південної Кореї зобов’язав автовиробників Hyundai та Kia відкликати 240 000 автомобілів, дефекти виявлено в 12 моделях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті