«Ашан Рітейл» першим в Україні отримає кредит від IFC у нацвалюті

«Ашан Рітейл» першим в Україні отримає кредит від IFC у нацвалюті

Сума кредиту складе до 400 млн грн

Міжнародна фінансова корпорація, IFC, надає свій перший кредит в гривні, одержувачем якого виступить компанія «Ашан Рітейл». IFC виділяє 8-річний кредит на суму близько 400 млн грн (приблизно $15 млн) компанії з метою підтримати її довгострокову інвестиційну програму в Україні.

«Тепер ми готові розгорнути програму надання індивідуалізованих фінансових продуктів українським клієнтам з різних секторів економіки і допомагати продовжувати терміни фінансування в гривні, що є надзвичайно важливим для модернізації економіки та підтримки зростання», – наводиться у релізі коментар глави регіонального офісу IFC в Україні та Білорусі Джейсона Пеллмара.

Група Auchan створена в 1961 році. У 2016 році виручка Auchan Holding виросла на 0,7% – до 52,8 млрд євро, а чистий прибуток – на 18,2%, до 0,82 млрд євро.

В нашій країні управління гіпермаркетами «Ашан» здійснюється через ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» (Київ), яке було створено в 2007 році. Перший гіпермаркет «Ашан» в Україні був відкритий в кінці березня 2008 року.

Зараз мережа нараховує 11 гіпермаркетів: шість – у Києві, по одному – в Кривому Розі (Дніпропетровська область), Запоріжжі, Львові, Сокольниках (Львівська область) і Фонтанці (Одеська область). Штат перевищує 3 800 працівників.

Керівник «Ашан Україна Гіпермаркет» з 2010 року – Мішель Ларівьер.

Виручка «Ашан Україна Гіпермаркет» в 2015 році зросла на 33% – до 8 млрд 864,6 млн грн, а чистий збиток скоротився на 32,8% – до 195,61 млн грн. За 9 місяців 2016 року компанія отримала 39,81 млн грн чистого прибутку при виторзі 6 млрд 768,63 млн грн.

IFC нагадує, що є партнером Auchan в Україні з 2013 року, коли вона надала компанії кредит в розмірі $30 млн в рамках більш комплексної роботи з розвитку роздрібної торгівлі продовольчими продуктами.

IFC – один з провідних міжнародних інвесторів приватного сектора України.

Наразі IFC збирається вкласти до $20 млн в фонд прямих інвестицій Emerging Europe Growth Fund III, L.P., запущений Horizon Capital Advisors, LLC для інвестицій переважно в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло