Липецька фабрика «Рошен» відмовляється сплачувати 48 млн рублів штрафу

Липецька фабрика «Рошен» відмовляється сплачувати 48 млн рублів штрафу

Кондитерська фірма через суд хоче скасувати рішення податкової

Липецька фабрика «Рошен» відмовляється сплачувати 48 млн рублів штрафу
фото www.economics-prorok.com

Арбітражний суд Липецької області 20 червня розгляне позов АТ «Липецька кондитерська фабрика «Рошен» про визнання незаконним рішення Міжрайонної інспекції Федеральної податкової служби (МІФПС) по Липецької області про виплату в бюджет понад 48 млн рублів, повідомляє агентство Интерфакс.

За матеріалами, розміщеними на сайті суду, в березні поточного року податкова виявила правопорушення і нарахувала кондитерській фабриці недоїмку з податку на додану вартість в сумі 28,66 млн руб, пеню – 8,3 млн рублів і штраф у розмірі 11,45 млн руб.

31 травня в суд надійшов позов Липецької кондитерської фабрики про визнання рішення податкової незаконним. Суд прийняв заяву до розгляду 5 червня.

Крім того, КФ «Рошен» подала клопотання про вжиття забезпечувальних заходів у вигляді заборони МІФНС проводити дії, пов'язані з виконанням свого рішення.

У «Рошен» вказали на те, що примусове рішення завдасть значної шкоди підприємству. Однак суд вирішив заяву АТ Липецька кондитерська фабрика «Рошен» про забезпечення позову залишити без змін.

Суд запропонував заявнику до 16 червня надати суду бухгалтерський баланс, звіт про фінансові результати, довідку про стан розрахунків по податках, зборах, пені і штрафів та інші матеріали для підтвердження підстав застосування забезпечувальних заходів.

Нагадаємо, Roshen в січні цього року оголосила про зупинку роботи фабрики в Липецьку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло