Alibaba цього року може досягти рекордного виторгу – Financial Times

Alibaba цього року може досягти рекордного виторгу – Financial Times

Гігант рітейлу приголомшив прогнозами щодо зростання в 45-49%

Alibaba цього року може досягти рекордного виторгу – Financial Times

Китайський інтернет-гігант Alibaba Group Holding Ltd. очікує збільшення виручки на 45-49% в поточному фінансовому році, який завершиться в березні 2018 року, повідомила головний фінансовий директор компанії Меггі Ву в ході конференції для інвесторів у четвер. Таким чином, показник може досягти $34,3 млрд, пише газета Financial Times.

Це будуть рекордні темпи зростання виручки Alibaba, зазначає фін директор.

Аналітики, опитані агентством Bloomberg, в середньому прогнозували річну виручку китайської інтернет-компанії на рівні $31,42 млрд.

За підсумками попереднього фінроку виручка Alibaba підскочила на 56%, однак тоді в звітність компанії були включені показники сінгапурського стартапу Lazada в сфері електронної комерції, придбаного нею раніше. Без урахування Lazada зростання виручки склало 44-45%, зазначила Меггі Ву.

Alibaba володіє найбільшими в Китаї платформами електронної комерції, включаючи найпопулярнішу з них – Taobao. Компанія об’єднує на цих платформах покупців і продавців, надаючи їм різні сервіси. На частку Alibaba припадає близько 80% обороту електронної торгівлі в країні.

Акції Alibaba на торгах у Франкфурті в четвер підскочили в ціні на 6,8%.

Нагадаємо, підрозділ Alibaba Group готовий купити платіжний сервіс MoneyGram за $1,2 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті