Банк «Фінансовий партнер» самоліквідується

Банк «Фінансовий партнер» самоліквідується

Фінустанова заявила про припинення банківської діяльності без закриття юридичної особи

Український комбанк «Фінансовий партнер» заявив про припинення банківської діяльності без закриття юридичної особи.

Про це повідомила прес-служба банку.

«На позачергових загальних зборах акціонерів ПАТ «КБ «Фінансовий партнер» 7 червня 2017 року прийнято рішення про припинення банківської діяльності без закриття юридичної особи відповідно до Закону України «Про спрощену процедуру реорганізації і капіталізації банків» від 23 березня 2017 року №1985-VIII», – йдеться у заяві на офіційному сайті банку.

Банк «Фінансовий партнер» попередив своїх клієнтів, що в подальшому не зможе виконувати проведення операцій власникам банківських платіжних карт MasterCard і запропонував якнайшвидше зняти або перерахувати наявні кошти з карткових рахунків завчасно – до блокування карт MasterCard.

Датою блокування карт MasterCard встановлено 3 липня 2017 року.

Після цієї дати зняти кошти з карткових рахунків буде можна через каси банку по закінченні 45 днів відповідно до умов укладених договорів і у відповідності з правилами міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide.

Нагадаємо, НБУ запропонував дрібним банкам, які не зможуть докапіталізуватися, самоліквідуватися у відповідності з Законом про спрощену процедуру реорганізації і капіталізації банків.

Станом на кінець травня, за словами заступника голови НБУ Катерини Рожкової, Нацбанк мав питання до 11 з 34 банків, яким необхідна докапіталізація до 200 млн грн до 11 липня 2017 року.

Зазначимо, згідно з даними НБУ, з початку минулого року українські банки закрили 26% своїх філій. Частина відділень закрилася через неплатоспроможність банків – регулятор за цей час вивів з ринку 27 гравців.

Інші банки економлять: скорочують старі точки, щоб відкривати пункти нового типу або інвестують в розвиток дистанційних каналів обслуговування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло