Продажі Apple можуть значно знизитись

Продажі Apple можуть значно знизитись

Причина у модемі, швидкість завантаження якого поступається смартфонам інших компаній

Продажі Apple можуть значно знизитись
фото Shutterstock

Акції Apple впали більш ніж на 3% в п’ятницю після того, як Bloomberg News повідомив, що iPhone запущені пізніше цього року буду оснащені модемами з більш повільною швидкістю завантаження у порівнянні з деякими смартфонами конкуруючих компаній. Про це повідомляє Reuters.

Очікується, що Apple оновить свій iPhone до 10-річного ювілею мобільного пристрою,а припущення, що технологія буде відставати від продуктивності інших сматрфонів, що працюють під управлінням ОС Android від Alphabet, може зашкодити його продажам.

Представник компанії технологічного гіганта не відразу  відповів на прохання прокоментувати ситуацію.

Постачальник модемів для Apple компанія Qualcomm продає модеми, здатні до завантаження даних на суперсучасних 1 гігабітних швидкостях, але модем компанії-конкурента Intel Corp ще не має такої можливості згідно зі звітом Bloomberg.

Оскільки Apple традиційно неохоче покладається на одного постачальника, компанія використовує модеми від обох компаній. Але як повідомили анонімні джерела, компанія обмежуватиме швидкість завантаження на швидших модемах від Qualcomm, щоб усі iPhone працювали однаково.  

Нагадаємо, на початку червня Apple презентувала нову iOS 11, покращеного віртуального асистента Siri , система переказу коштів між користувачами та ще багато цікавого.

Як повідомлялось, Apple планує у найближчому майбутному наділити свої пристрої штучним інтелектом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло