Парламент переніс на два роки введення стандарту Євро-6

Парламент переніс на два роки введення стандарту Євро-6

У попередній редакції закону цей стандарт мав бути обов'язковим при першій реєстрації вже з 1 січня 2018 року

Парламент переніс на два роки введення стандарту Євро-6
Фото: pixabay.com

Верховна Рада відклала до 2020 року впровадження норм Євро-6 для транспортних засобів, проголосувавши за проект закону №5624 «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів щодо посилення адаптивної можливості і поетапного впровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів».

Про це повідомляє «Укравтопром».

Своїм рішенням депутати перенесли на 1 січня 2020 року введення норм Євро-6 для всіх категорій транспортних засобів. У попередній редакції Євро-6 мав бути обов'язковою умовою для першої реєстрації вже з 1 січня 2018 року.

Закон набере чинності наступного дня після його опублікування.

Зазначимо, у спеціальному дослідженні нафтового ринку для Mind експерти Консалтингової групи «А-95» відмічають, що в Україні з 2 по 9 червня середні ціни на нафтопродукти у крупному опті (залізничні цистерни) значно знизилися.

Ціни знижуються через падіння європейських котирувань, які за тиждень опустилися на $29-34 /тонна. Оператори ринку відзначають, що на сьогодні основна частина бензину була завезена ще за середніми травневим котируванням, який був істотно вище поточних червневих.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло