«Нібулон» отримав в кредит $100 млн від IFC

«Нібулон» отримав в кредит $100 млн від IFC

Угоду про надання кредиту підписали 15 червня

Міжнародна фінансова корпорація надала «Нібулону» в кредит $100 млн. Урочисте підписання угоди про надання кредиту відбулося сьогодні, 15 червня, на відкритті перевалочного терміналу «Нібулон», розташованого на території села Біленьке Запорізького району.

Про це повідомляє «Укрінформ».

Як зазначила голова представництва Міжнародної фінансової корпорації в Україні Олена Волошина, частина коштів надається за рахунок залучених фінансових джерел, частина – з власних коштів IFC.

«З $100 млн, які ми надаємо компанії «Нібулон», $60 млн – власні кошти Міжнародної фінансової корпорації, ще $40 млн ми залучаємо з додаткових фінансових джерел. Це довгостроковий інвестиційний проект, який дозволить компанії «Нібулон» завершити реконструкцію суднобудівного і судноремонтного заводу в Миколаєві та забезпечити розвиток інфраструктури річкових перевезень», – пояснила Волошина.

На відкритті в Запорізькій області нового терміналу агрокомпанії «Нібулон», побудованого завдяки кредитній угоді з Європейським інвестиційним банком на суму $74 млн, був присутній і прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Зазначимо, рішення про те, що Міжнародна фінансова корпорація надасть «Нібулону» до $90 млн позикових коштів на поповнення оборотного капіталу та розвиток компанії, 30 травня прийняла рада директорів IFC.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло