«Нібулон» отримає від IFC у кредит $90 млн

«Нібулон» отримає від IFC у кредит $90 млн

Кошти підуть на поповнення оборотного капіталу та розвиток компанії

«Нібулон» отримає від IFC у кредит $90 млн
Фото: pixabay.com

IFC (Міжнародна фінансова корпорація) надасть «Нібулону» до $90 млн позикових коштів на поповнення оборотного капіталу та розвиток компанії.

Про це повідомляється у прес-релізі IFC, передає «Інтерфакс».

Відповідне рішення 30 травня прийняла рада директорів IFC.

Згідно з раніше оприлюдненою «Нібулоном» інформацією, це дозволить наростити обсяги торгівлі зерновими приблизно на 40% за п'ять років – до 7 млн тонн в 2021 році з 4,5 млн тонн в 2016-му.

Нагадаємо, наприкінці березня на розвиток річкових перевезень по Дніпру, реконструкцію суднобудівного заводу у Миколаєві та будівництво терміналу у Голій Пристані «Нібулон» отримав від Євросоюзу кредитні кошти у розмірі $74 млн.  

А у квітні «Нібулон» розпочав у Запорізькій області будівництво зернового терміналу вартістю 500 млн грн. Через елеваторний комплекс планується перевантаження на річковий транспорт близько 300 000 тонн зерна під час збиральної кампанії. Компанія мала намір ввести комплекс в експлуатацію до 1 червня. 

Зазначимо, IFC, що входить до Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, діяльність якого зосереджена виключно на приватному секторі. Вона не вперше надає кредити українським компаніям.

Наприклад, на початку квітня Міжнародна фінансова корпорація підписала договір щодо виділення кредиту в розмірі $37 млн на будівництво терміналу Cargill, що реалізується MV Cargo.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло