ArcelorMittal купує сталеливарну компанію в Італії за 1,8 млрд євро

ArcelorMittal купує сталеливарну компанію в Італії за 1,8 млрд євро

ArcelorMittal купує італійську Ilva SpA і підрозділи цієї компанії

AM Investco Italy Srl, створена ArcelorMittal і Marcegaglia SpA, підписала угоду з урядом Італії про придбання Ilva за 1,8 млрд євро. Intesa Sanpaolo офіційно приєднається до консорціуму покупців до завершення угоди.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Ilva належить найбільший в Європі сталеливарний завод, який розташований в місті Таранто, і ще кілька підприємств в Італії.

Вартість покупки Ilva складе 1,8 млрд євро. При цьому ArcelorMittal спочатку візьме сталеливарний завод в оренду з щорічними платежами в обсязі 180 млн євро, які будуть виплачуватися щокварталу і відніматися із загальної суми. Оренда почнеться, як очікується, в кінці 2017 року і триватиме не менше двох років.

Угода повинна бути схвалена регулюючими органами.

ArcelorMittal планує інвестувати в завод близько 2,4 млрд євро протягом семи років, відзначається в повідомленні. В результаті виробництво збільшиться до 9,5 млн тонн до 2023 року з нинішніх приблизно 4,8 млн тонн.

Котирування акцій ArcelorMittal за підсумками торгів в Амстердамі в п'ятницю знизилися на 1%.

Нагадаємо, що найбільша сталеливарна компанія в світі ArcelorMittal в I кварталі 2017 року одержала чистий прибуток, що припадає на акціонерів, в $1 млрд проти збитку $ 416 млн роком раніше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті