Московський суд продовжив арешт майна Липецької фабрики Roshen

Московський суд продовжив арешт майна Липецької фабрики Roshen

Арешт продовжено до 13 вересня поточного року

Московський суд продовжив арешт майна Липецької фабрики Roshen
Фото: pixabay.com

Басманний суд Москви продовжив арешт майна Липецької фабрики Roshen до 13 вересня 2017 року.

Про це із посиланням на корпорацію Roshen, передають «Українські новини».

«Вартість арештованого майна багаторазово перевищує суму нібито заподіяної шкоди, про що кожен раз заявляють адвокати... Подивимося, що на це скаже Мосміськсуд при розгляді нашої апеляційної скарги», – цитують у повідомленні гендиректора Липецької фабрики Олега Казакова.

Нагадаємо, у грудні 2016 року судом було накладено арешт на 14 об'єктів нерухомості фабрики, що входить у корпорацію Roshen президента України Петра Порошенка, в рамках кримінальної справи про викрадення з бюджету РФ 180 млн руб. за допомогою незаконного відшкодування податку на додану вартість. У тому числі арешт накладено на склад готової продукції, чотири цехи, будівлю підсобного корпусу та сім земельних ділянок загальною площею понад 700 000 кв. м. Вартість нерухомості (цехів, земельних ділянок, підсобних приміщень) – майже 1,5 млрд руб.

20 січня поточного року на сайті корпорації Roshen з’явилося оголошення про зупинку виробничої діяльності Липецької кондитерської фабрики. Таке рішення, згідно заяви корпорації, прийнято з економічних та політичних причин. Повна зупинка виробництва й консервація виробничих та інфраструктурних об'єктів запланована на квітень 2017-го.

Всередині березня Басманний суд Москви до 13 червня продовжив арешт Липецької кондитерської фабрики.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло