На зустрічі Порошенка з держсекретарем США звучала тема надання Україні зброї

На зустрічі Порошенка з держсекретарем США звучала тема надання Україні зброї

Порошенко пропонує Тіллерсону брати активнішу участь у переговорах щодо Донбасу

На зустрічі Порошенка з держсекретарем США звучала тема надання Україні зброї
Фото Микола Лазаренко / прес-центр Президента України

Одним із важливих етапів робочої поїздки президента України Петра Порошенка до Сполучених Штатів стала зустріч із Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.

Головними темами розмови двох політиків стали війна на сході України,  необхідність протидії російській агресії на Донбасі та повернення Криму.

«Президент України представив пропозиції щодо активнішого залучення США до мирного процесу на Донбасі», – йдеться в повідомленні на офіційному сайті Петра Порошенка.

Надалі  між сторонами продовжаться консультації з метою вироблення спільних кроків у цьому питанні.

Рекс Тіллерсон підтвердив готовність США сприяти мирному врегулюванню ситуації на Донбасі, зазначає прес-служба Порошенка.

Звільнення українських заручників також вийшло на перший план, державні діячі погодилися, що це питання має бути вирішено у максимально швидкий спосіб.

Обговорювалася також одна з важливих тем – надання оборонної зброї для України.

Держсекретар США підтвердив збереження санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Сторони також обговорили шляхи посилення інвестиційного і торговельно-економічного співробітництва України та США, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в рамках робочого візиту до Сполучених Штатів президент України провів важливу й результативну зустріч із президентом США Дональдом Трампом.

Крім того, під час зустрічі Порошенка з міністром оборони США Джеймсом Меттісом було скоординовано плани подальшої співпраці у військовій галузі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті