Економічний блок у США: Порошенко зустрівся з директором МВФ та президентом групи Світового банку

Економічний блок у США: Порошенко зустрівся з директором МВФ та президентом групи Світового банку

Лагард наголошує на пенсійній реформі, а Джим Йонг Кім – на іноземних інвестиціях в українську економіку

Економічний блок у США: Порошенко зустрівся з директором МВФ та президентом групи Світового банку
Фото Микола Лазаренко / прес-центр Президента України

На зустрічі президента України Петра Порошенка з Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард в рамках робочого візиту до США обговорювалося впровадження в Україні структурних реформ і етап, на якому зараз перебуває цей процес.

Як зазначається на офіційному сайті українського президента, Крістін Лагард наголосила на важливості проведення збалансованої пенсійної реформи, яка буде відповідати інтересам держави та громадян України і гарантувати їм високий рівень соціального забезпечення.

Петро Порошенко запевнив, що процес рухається, і повідомив про результати обговорення проекту пенсійної реформи, що відбулось в ході засідання Національної ради реформ.

Серед тем, які звучали на зустрічі з директором МВФ – перспективи проведення приватизації в Україні, належного функціонування банківської системи, реформування сфери державних фінансів та продовження боротьби з корупцією.

Після цього український президент провів зустріч із Президентом групи Світового банку Джим Йонг Кімом.

Петро Порошенко підкреслив, яку важливу роль для розвитку України відіграє фінансова підтримка Світового Банку. Зокрема, починаючи з 2014 року портфель групи Світового банку в Україні збільшився втричі – або майже на $4,425 млрд. Основне збільшення відбулося за рахунок проектів бюджетної підтримки на суму $2,25 млрд. Крім того, світовий банк вклав $2,6 млрд в інвестиційні проекти в Україні.

Економічний блок у США: Порошенко зустрівся з директором МВФ та Президентом групи Світового банку
фото Офіційний сайт Президента України

«Окрему увагу було приділено більш агресивному залученню іноземних інвестицій в економіку України», – йдеться в повідомленні прес-служби українського президента.

Співрозмовники наголосили на важливості прийнятого напередодні стратегічного документу співпраці на 2017 – 2021 роки, спрямованого на підтримку українських реформ.

Петро Порошенко запевнив групу світового банку, що реформи в Україні проводяться, і вже є перші результати, завдяки чому спостерігається обнадійливий тренд до зростання економіки.

Нагадаємо, в рамках робочого візиту до Сполучених Штатів президент України провів важливу й результативну зустріч із президентом США Дональдом Трампом.

Крім того, під час зустрічі Порошенка з міністром оборони США Джеймсом Меттісом було скоординовано плани подальшої співпраці у військовій галузі.

Не менш плідну зустріч український президент провів з держсекретарем Рексом Тіллерсоном, під час якої йшлося про недопустимість зняття санкцій з Росії та можливість надання Україні оборонної зброї.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло