Контракт з Бальчуном продовжено до червня 2019 року

Контракт з Бальчуном продовжено до червня 2019 року

Омелян висловив ставлення до продовження контракту на своїй сторінці у Facebook

Контракт з головою правління «Укрзалізниця» формально продовжено до 5 червня 2019 року, повідомила прес-служба ПАТ, передає Інтерфакс.

За словами директора з правових питань Андрія Омельченка, відповідно до чинного законодавства голова правління «Укрзалізниці» призначається і звільняється з посади виключно Кабінетом міністрів України. Бальчун був призначений главою за розпорядженням уряду, і відповідно до законодавства термін повноважень голови правління товариства становить три роки.

Спираючись на правила ст. 39-1 КЗпП України, якщо після закінчення строку трудового договору трудові відносини фактично тривають і жодна зі сторін не вимагає їх припинення, дія договору вважається продовженою на невизначений термін.

Оскільки трудові відносини фактично тривають і жодна з сторін не поставила вимогу про їхнє припинення після закінчення 5 червня 2017 року строку контракту з головою правління, дія контракту з Бальчуном формально вважається продовженою до 5 червня 2019 року.

Нагадаємо, що 14 червня Володимир Омелян опублікував на своїй сторінці у Facebook повідомлення, у якому заявив, що Бальчун не є законним керівником «Укрзалізниці».

«Заява міністра Омеляна про те, що я в даний момент незаконно виконую свої обов'язки, мене дивує... Згідно з українським законодавством, мій контракт автоматично продовжився, оскільки угода була підписана на три роки», – повідомив Українським Новинам Бальчун. На таку заяву Бальчун вирішив також відповісти публікацією на своїй сторінці у Facebook.

Читайте, що вдалося керівнику «Укрзалізниці» за рік роботи у матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті