Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Технічні нюанси можуть завадити передачі Діамантбанку до ТАСкомбанку

Технічні нюанси можуть завадити передачі Діамантбанку до ТАСкомбанку

Про це повідомив директор ФГВФО Костянтин Ворушилін

Передача неплатоспроможного Діамантбанку до ТАСкомбанку може не відбутися через технічні нюанси, допускає Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Про це повідомив директор фонду Костянтин Ворушилін, відповідаючи на запит Українських Новин.

«У нас завтра – крайній термін підписання договору з ТАСкомбанк. Але через технічні моменти угода може зірватися... Операція відбудеться 50 на 50», – сказав він.

Ворушилін повідомив, що НБУ погодив дану угоду. За його словами, вона обійдеться ТАСкомбанку в 1 млрд грн. Він підкреслив, що людина, відповідальна за підписання документів на передачу Діамантбанку, зараз у відпустці, що і ставить під загрозу угоду.

В червні Фонд гарантування вкладів фізичних осіб визначив ТАСкомбанк приймаючим банком при виведенні з ринку Діамантбанку. На момент введення тимчасової адміністрації стан «Діаманту» був набагато кращим, ніж в інших неплатоспроможних фінустанов: у нього було близько 600 млн грн готівки.

«Виведення неплатоспроможного ПАТ «Діамантбанк» з ринку шляхом передачі частини активів та зобов’язань приймаючому банку дозволить Фонду, а отже і державі, зекономити час та кошти на здійснення ліквідації ПАТ «Діамантбанк», – підкреслювали у ФГВ.

Нагадаємо, 24 квітня НБУ визнав неплатоспроможним Діамантбанк, а Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті