В підземних сховищах накопичено 11 млрд кубометів газу

В підземних сховищах накопичено 11 млрд кубометів газу

З початку поточного року було закачано втричі більше блакитного палива, ніж за аналогічний період 2016 року

В підземних сховищах накопичено 11 млрд кубометів газу
Фото УНIАН

Держава накопичила у підземних сховищах газу 11 млрд куб. м газу, що на 15% більше за минулорічний показник.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби «Укртрансгазу».

«За 20 днів червня 2017 року оператор української газотранспортної системи закачав 1 млрд куб. м природного газу до підземних газосховищ, що на 65% перевищує показники червня минулого року», − повідомив відділ зв’язків з громадськістю «Укртрансгазу».

За даними «Укртрансгазу», з початку поточного року в підземні сховища газу було закачано втричі більше блакитного палива, ніж за аналогічний період 2016 року, тобто 3,1 млрд кубометрів.

Середньодобовий режим закачування (за період з початку травня) – на рівні 50,1 млн куб. м.

В «Укртрансгазі» зазначили, що уже 573 дні Україна не імпортує газ із Росії, а закачування газу в ПСТ здійснюється переважно за рахунок надходжень від вітчизняних газовидобувних підприємств та імпорту газу словацьким, польським та угорським газотранспортними коридорами.

А на початку червня на базі 10 газосховищ відкрито митний склад, що дасть можливість іноземним та українським трейдерам понад 1000 днів зберігати без розмитнення природний газ в українських ПСГ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло