Зі Львова сьогодні розпочнуть вивозити сміття

Зі Львова сьогодні розпочнуть вивозити сміття

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко

Зі Львова сьогодні розпочнуть вивозити сміття
Фото УНIАН

Відсьогодні у Львові розпочнеться вивезення сміття. Нагромаджені 6 500 тонн відходів розпочнуть вивозити із сміттєвих майданчиків на полігони області, які зазначені у попередньо підписаному меморандумі.

Про це на власній сторінці у Facebook повідомив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

За його словами, перевізники обіцяють завершити вивезення сміття впродовж 2 тижнів. Департамент ЖКГ Львівської обласної держадміністрації розробив маршрути вивозу твердих побутових відходів із міста.

Нагадаємо, Львівський міський полігон був закритий більше року тому, наприкінці травня, після пожежі і сміттєвого зсуву, внаслідок чого загинуло троє людей і один пропав без вісті.

Міський голова неодноразово наголошував: вирішення проблеми поводження з ТПВ – це проблема держави. За його словами, в області сталася техногенна біда.

З тих пір співробітники Нацполіції зафіксували багато фактів перевезення сміття з Львівської області в інші регіони країни. У кожному з випадків водії сміттєвозів намагалися вивантажити сміття в непередбачених для цього місцях.

21 квітня 2017 року Кабмін разом із Львівською облдержадміністрацією та місцевими органами самоврядування Львівщини знайшли вирішення проблеми утилізації сміття та відходів на території Львова, підписавши відповідний меморандум щодо прийому сміття з Львова на полігонах області.

Сміття з міста мало вивозитися та утилізуватися на полігонах інших міст Львівської області, аж поки Львівська місьрада остаточно вирішить, яким саме чином утилізувати сміттєві завали, які утворюються у місті.

17 травня поточного року прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням внаслідок невивезення відходів зі Львова.

12 червня Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що міська комісія звернулася до Кабміну з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті