Пожежу у Grenfell Tower та смерть 71 людини спричинив холодильник

Пожежу у Grenfell Tower та смерть 71 людини спричинив холодильник

Несправна техніка та неякісне облицювання дозволили вогню швидко охопити всю будівлю

Пожежу у Grenfell Tower та смерть 71 людини спричинив холодильник
фото РА

Пожежа в Grenfell Tower почалась з морозильної камери холодильнику. Зовнішнє облицювання будівлі теж не пройшло необхідних випробувань. Про це повідомляє BBC, посилаючись на заяву поліції.

Поліція відкинула варіант навмисного підпалу і розглядає питання щодо відкриття кримінальної справи за статтею «Заподіяння смерті з необережності».

Правоохоронці визначили модель холодильника, яка спричинила катастрофу і закликали власників моделей Hotpoint FF175BP або FF175BG звернутись до них. Додатково буде проводитись розслідування чи причетна компанія-виробник до трагедії.

Повідомляється, що над розслідуванням працює 250 спеціалістів, які перевірили будівлю з першого по останній поверх. Попередні дослідження на зразках ізоляції показали, що вони згоріли швидко після початку тесту і набагато швидше за облицьовувальні плитки. Правоохоронці прогнозують, що не встигнуть провести вичерпне розслідування до кінця року.

Нагадаємо, 24-поверхова будівля Grenfell Tower спалахнула у ніч на 14 червня. Внаслідок пожежі загиблими або такими, що пропали без вісті, вважаються 79 осіб.

Як повідомлялось, імовірною причиною займання відразу назвали блискуче покриття будівлі.

Mind нагадує перебіг подій цієї жахливої трагедії.

17 загиблих, десятки поранених: безпрецедентна пожежа у Лондоні 14 червня в західному Лондоні спалахнула пожежа в 24-поверховому житловому будинку Grenfell Tower. Однією з причин трегедії називають зовнішнє покриття будівлі. Детальніше читайте тут: http://bit.ly/2rzCXxK Джерело відео: Reuters

Posted by Mind UA on Thursday, 15 June 2017
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті