Знято обмеження на транспортування газу для Київенерго

Знято обмеження на транспортування газу для Київенерго

Борг «Київенерго» складає 330 млн грн

«Укртрансгаз» повернув можливість необмеженого транспортування газу для ТЕЦ-6. Обмеження були введені раніше через систематичну несплату за послуги транспортування газу та накопичення боргів.

Про це повідомляє прес-центр «Укртрансгазу».

Наразі філія «Київтрансгаз» здійснила усі необхідні роботи у ході підготовки до відновлення транспортування природного газу для потреб ТЕЦ-6 у повному обсязі та очікує підтвердження від  «Київгазу» та споживача про готовність приймати природний газ.

Загальна заборгованість «Київенерго» перед Укртрансгазом становить близько 330 млн грн. Це майже 50% заборгованості усіх виробників теплової енергії України перед Укртрансгазом.

23 червня КМДА надіслала до Укртрансгазу листа, яким гарантувала контроль виконання Київенерго у строк до 30 червня своїх зобов’язань щодо погашення заборгованості перед Укртрансгазом у сумі 41 млн грн.

Нафтогаз зазначає, що якщо зобов’язання Київенерго по виплаті заборгованості до 30 червня не будуть виконані, газопостачання до ТЕЦ Київенерго може бути знову обмежено.

Нагадаємо, що наразі у державних підземних сховищах газу накопичено 11 млрд куб. м газу, що на 15% більше за минулорічний показник.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло