Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Президент Порошенко анонсував візит в Україну міністра оборони США

Президент Порошенко анонсував візит в Україну міністра оборони США

Під час візиту Джеймса Меттіса будуть підписані важливі угоди щодо співпраці в оборонній галузі

Президент Порошенко анонсував візит в Україну міністра оборони США
фото Офіційний сайт Президента України

Під час візиту міністра оборони США в Україну, який відбудеться в найближчі місяці, буде підписано низку важливих угод про співпрацю в оборонній сфері між двома країнами. Про це наголосив президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам у неділю ввечері.

«Щодо оборонних угод ми сьогодні фактично маємо погоджений текст. Найближчим часом, протягом двох-трьох місяців ми чекаємо візит Міністра оброни США до України і під час цього візиту ми сподіваємось, що угоди будуть підписані», – сказав президент.

Зокрема, угоди було укладено в таких напрямках, як надання Україні оборонної зброї, військово-технічна співпраця та обмін науково-технічними розробками та ін.

Порошенко зазначив, що візит у США значно прискорив укладання вищезгаданих угод.

Зустріч з главою Пентагону Джеймсом Меттісом була організована таким чином, щоб дати зрозуміти – Україна для США в пріоритеті, запевнив глава Української держави.

Він додав про позитивний емоційний аспект зустрічі, «коли на сходах будівлі оборонного відомства США звучав гімн Української держави, майорів прапор нашої держави і у почесній варті були представники всіх родів військ США».

За словами Порошенка, міністр оборони сказав важливі для України речі: що США добре проінформовані про стан справ у ЗСУ, пишаються українськими збройними силами і тим, що Україні вдалося зробити, розповів президент.

Генерал Меттіс також запевнив у тому, що буде робити все можливе для розширення оборонної співпраці, забезпечення вирішення питання про надання Україні оборонної зброї.

За словами Порошенка, в кабінеті у міністра оборони США висять близько 8 годинників, які показують час у різних країнах світу. Серед них також є і український годинник, який показує київський час. Він висить в самому центрі. Це свідчить про пріоритет, яким є Україна в оборонній політиці США, вважає глава української держави.

Нагадаємо, український президент розповів українським телеканалам про своє бачення зустрічі з президентом США Дональдом Трампом. «Україна об’єднала всю Америку», – стверджує Порошенко.

Раніше повідомлялося, що під час зустрічі Порошенка з міністром оборони США Джеймсом Меттісом у США було скоординовано плани подальшої співпраці у військовій галузі. «Українські військові можуть поділитися досвідом з американськими», – зазначив президент.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті