УЗА очікує до 70% продовольчої пшениці у структурі загального збору врожаю-2017

УЗА очікує до 70% продовольчої пшениці у структурі загального збору врожаю-2017

Наступного маркетингового року через складні кліматичні умови обсяг експорту зерна буде меншим

Частка продовольчої пшениці очікується в обсязі до 70% в структурі загального збору врожаю в поточному році.

Про це йдеться в повідомленні Мінагарополітики з посиланням на президента УЗА Миколи Горбачова, передають Українські Новини.

Горбачов повідомляє, що агрокліматичні умови у цьому сезоні в цілому сприяють якісному поліпшенню врожаю пшениці.

23 червня в Мінагрополітики відбулося засідання робочої групи з питань функціонування ринку зерна за участю представників Мінагрополітики, Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, Українського гідрометеорологічного центру, компаній і асоціацій – учасників зернового ринку.

За словами заступника міністра аграрної політики Олени Ковальової, в наступному маркетинговому році через складні кліматичні умови обсяг експорту зерна буде меншим, ніж в поточному сезоні.

Начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко зазначає, що склалися екстремальні умови по забезпеченості ґрунту вологою. При цьому, незважаючи на можливе скорочення виробництва, очікується висока якість пшениці в цьому сезоні.

Нагадаємо, що 68,1% зернового експорту України липні-травні 2016/2017 забезпечила кукурудза, провідним покупцем якої був Єгипет. У травні 2017-го Україна в порівнянні з попереднім місяцем збільшила поставки на зовнішні ринки зернових, зернобобових культур та борошна на 11,8% – до 3,9 млн тонн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло