Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Завод 410 ЦА відновив Ан-26 для повітряних сил України (відео)

Завод 410 ЦА відновив Ан-26 для повітряних сил України (відео)

Відтепер літак може брати участь у спільних діях з силами НАТО

Завод 410 ЦА відновив Ан-26 для повітряних сил України (відео)
Ан-26
Фото Hornet Driver/wikipedia

Завод 410 Цивільної авіації, що входить до складу «Укроборонпрому», передав Повітряним Силам України військово-транспортний літак Ан-26 після капітального ремонту, внаслідок якого повністю відновлені всі системи літака.

Прес-служба «Укроборонпрому» на своєму сайті виклала відео деяких етапів робіт з відновлення Ан-26, а також перший політ відновленого та модернізованого літака.

Як підкреслюють у прес-службі «Укроборонпрому», окрім ремонту, літак був істотно модернізований. Зокрема, відбулося поліпшення систем зв’язку, навігації, приладової та іншої бортової апаратури. Відтепер Ан-26 може брати участь у спільних діях з силами НАТО, здійснюючи польоти на міжнародних трасах.

Нагадаємо, на початку червня Київський бронетанковий завод, що входить до складу «Укроборонпрому», провів успішні приймально-здаточні випробування нової партії БТР-3ДА, які були виготовлені у рамках державного оборонного замовлення для Національної гвардії України.

У травні Харківський бронетанковий завод, що також входить до складу концерну «Укроборонпром», підготував до передачі чергову партію основних бойових танків Т-80 для Високомобільних десантних військ України.

А у квітні Київський завод «Маяк» презентував військовим дослідний зразок нового ручного протитанкового гранатомета РПГ-М7, виготовлений підприємством за програмою імпортозаміщення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті