КМДА: гаряче водопостачання відновлять 27 червня

КМДА: гаряче водопостачання відновлять 27 червня

Напередодні початок гарячого водопостачання анонсувався з 26 червня

КМДА: гаряче водопостачання відновлять 27 червня
Фото УНIАН

Київміськдержадміністрація заявляє, що компанія «Київенерго» зможе відновити гаряче водопостачання жителів 5 районів Києва після включення ТЕЦ-6, яке відбудеться 27 червня.

Про це повідомив заступник голови Київміськадміністрації Петро Пантелєєв під час брифінгу, передають Українські Новини.

«З суботи почався технологічний процес підключення ТЕЦ. Сподіваємося, що з завтрашнього дня жителі 5 районів будуть з гарячою водою», – сказав він.

Пантелєєв запевнив, що надалі місто контролюватиме процес погашення боргу перед компанією «Укртрансгаз».

Нагадаємо, «Укртрансгаз» повернув можливість необмеженого транспортування газу для ТЕЦ-6. Обмеження були введені раніше через систематичну несплату за послуги транспортування газу та накопичення боргів «Київенерго».

Загальна заборгованість «Київенерго» перед «Укртрансгазом» становить близько 330 млн грн. Це майже 50% заборгованості усіх виробників теплової енергії України перед «Укртрансгазом».

23 червня КМДА надіслала до «Укртрансгазу» листа, яким гарантувала контроль виконання «Київенерго» у строк до 30 червня зобов’язань щодо погашення заборгованості перед «Укртрансгазом» у сумі 41 млн грн.

«Нафтогаз», у свою чергу, попередив, що якщо зобов’язання «Київенерго» по виплаті заборгованості до 30 червня не будуть виконані, газопостачання до ТЕЦ «Київенерго» може бути знову обмежено.

Зазначимо, напередодні, 25 червня, початок гарячого водопостачання анонсувався на 26 червня – понеділок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті