Андрій Коболєв повідомив про неабиякі прибутки «Нафтогазу»

Андрій Коболєв повідомив про неабиякі прибутки «Нафтогазу»

Причини позитивних фінансових результатів – реформування енергосектору України

НАК «Нафтогаз України» перерахував до державного бюджету 13,3 млрд грн дивідендів за 2016 рік. Про це повідомляється на офіційному сайті акціонерної компанії.

Це рекордна сума, яка була виплачена до бюджету державною компанією у вигляді дивідендів за всю історію незалежності України, наголошують у «Нафтогазі».

Крім того, «Нафтогаз» перерахував до бюджету авансові внески з податку на прибуток, нараховані на суму дивідендів, у розмірі 2,4 млрд грн.

Глава правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв зазначив, що прибутки компанії склали 26,5 млрд грн у 2016 році. За його словами, серед факторів успішності – послідовна робота з реформування Нафтогазу та енергетичного сектору України, яка проводилася протягом останніх трьох років.

«Сьогодні ми бачимо перші результати реформ, які попри значний спротив продовжують реалізовуватися. Ми довели, що державний сектор економіки може та має бути ефективним. Відмова від корупції, перехід до прозорих бізнес-процедур за найкращими світовими зразками, активна робота на зовнішніх ринках, відстоювання інтересів Нафтогазу в міжнародних судах, – все це стало причиною позитивного фінансового результату», – зазначив Андрій Коболєв.

Як повідомлялося, наприкінці травня «Нафтогаз України» доручив «Київтрансгазу» частково обмежити поставки газу «Київенерго», що призвело до відключення гарячої води киянам.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло