Загиблий у Києві полковник ГУР Міноборони опікувався охороною Вороненкова

Загиблий у Києві полковник ГУР Міноборони опікувався охороною Вороненкова

Максим Шаповал знав про те, як здійснювалася охорона Вороненкова

Співробітники Головного управління розвідки Міноборони займалися охороною екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова. Безпосередній підлеглий полковника Максима Шаповала, який загинув сьогодні в результаті вибуху авто, керував охороною російського політика.

Про це УНН повідомили джерела в Міноборони.

За словами співрозмовника видання, Максим Шаповал, який загинув сьогодні в Києві під час вибуху автомобіля, знав про те, як здійснювалася охорона Вороненкова. У той же час співрозмовник відмовився пов'язувати вбивство полковника саме з вбивством екс-депутата Держдуми РФ.

Нагадаємо, сьогодні, 27 червня, близько восьмої години ранку в Києві вибухнув автомобіль «Мерседес». Загинув полковник Головного управління розвідки Міноборони Максим Шаповал.

Вибух кваліфікований як теракт і переданий на розслідування Головній військовій прокуратурі.

А 23 березня цього року в центрі Києва зловмисник застрелив екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова і поранив чоловіка, який його супроводжував. Згодом кілер помер у лікарні від поранень, завданих охоронцем.

Охороняли Вороненкова представники військової розвідки. Зараз у цій справі є затриманий – Ярослав Тарасенко, заарештований на два місяці у справі про вбивство колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова, який, за даними прокуратури, підвіз кілера до місця вбивства депутата.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті