Philip Morris інвестує 780 млн євро у дві фабрики за кордоном
Тютюновий гігант планує вкласти інвестиції в європейські фабрики
Тютюнова компанія Philip Morris International збирається вкласти в збільшення потужностей на італійському фабрики, яка знаходиться в місті Креспеллано, 500 млн євро. Про це пише видання Liga з посиланням на прес-службу компанії.
Фабрика спеціалізується на великомасштабному виробництві тютюнових стіків, використовуваних з електронним пристроєм для нагрівання тютюну IQOS.
Ще $ 320 млн підуть на будівництво фабрики в Дрездені.
Згідно з планами ФМІ, до кінця 2018 р сукупний обсяг щорічного виробництва тютюнових стіків повинен скласти близько 100 млрд штук.
Нагадаємо, чистий збиток компанії Філіп Морріс Україна склав 1,082 млрд грн у 2016 році.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].