«Укрнафта» знизила видобуток газу на 21,4%

«Укрнафта» знизила видобуток газу на 21,4%

Нещодавно компанія зупинила роботу на чотирьох родовищах у Сумській області

«Укрнафта» після нещодавньої зупинки роботи на чотирьох родовищах в Сумській області через непродовження спеціальних дозволів на користування надрами знизила видобуток газу на 21,4%, повідомляє «Інтерфакс».

Згідно з оперативними даними «Укртрансгазу», якщо середньодобовий видобуток газу «Укрнафтою» з 1 по 25 червня становив 3,334 млн куб. м на добу, то 26-27 червня це вже було 2,943 млн куб. м на добу. А 28 червня видобуток впав до 2,621 млн куб. м / добу.

Загалом у поточному році закінчується термін дії дев'яти ліцензій «Укрнафти», на яких видобувається близько 20% річного обсягу видобутку нафти. Йдеться про видобуток на Анастасіївському, Рибальському, Артюхівському, Південно-Панасівському, Липоводолинському і Коржівському родовищах в Сумській області, Козіївському і Качаловському – в Харківській, Заводівському – у Львівській області. 

Крім того, в 2018 році закінчиться термін дії ще 27 ліцензій «Укрнафти», що становить 50% видобутку нафти і газоконденсату компанії.

Держгеонадр відмовляється продовжувати ці ліцензії, посилаючись на наявність податкового боргу «Укрнафти».

Нагадаємо, голова компанії Марк Роллінс недавно заявив, що «Укрнафта» планує продати недіючі, законсервовані і неперспективні свердловини, щоб залучити додатковий інвестиційний ресурс. 

За словами Роллінса, це нормальна бізнес-логіка, коли компанія з обмеженим інвестиційним капіталом відмовляється від неперспективних активів з метою збільшення фінансування більш привабливих проектів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло