Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Американські компанії видобуватимуть в Україні нафту і газ

Американські компанії видобуватимуть в Україні нафту і газ

Видобуток буде вестися в Одеській та Полтавській областях

Американські компанії видобуватимуть в Україні нафту і газ
фото Shutterstock

Дві американські компанії Frontera Resources і Longfellow запропонували здійснювати в Україні видобуток нафти і газу та проводити розвідування нових родовищ на умовах угод про спільний розподіл продукції.

Про це повідомляє на своєму сайті Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

Йдеться про ділянки в Одеській та Полтавській областях.

Міжвідомча комісія розглянула звернення компанії Frontera Resources (США), а також  компанії Longfellow (США) щодо здійснення проектів пошуку та видобутку вуглеводнів, в тому числі із нетрадиційних джерел, у межах ділянок надр, запропонованих зазначеними компаніями, в Одеській та Полтавській областях, йдеться в повідомленні.

Комісія також розглянула звернення ТОВ «Навігатор-комплект» (Україна) щодо здійснення проекту пошуку та видобутку вуглеводнів на умовах угоди про спільний розподіл продукції (СРП) в Львівській, Харківській, Дніпропетровській областях.

У повідомленні також зазначено, що міжвідомча комісія прийняла до відома звернення Frontera Resources стосовно реалізації проекту пошуку та видобутку вуглеводнів на у західній частині шельфу Чорного моря на умовах СРП. «Комісія рекомендувала опрацювати можливість подачі спільного звернення разом з ДАТ «Чорноморнафтогаз», що має спецдозволи на користування надрами на площах Одеська і Безіменне», – зазначено в документі.

Frontera Resources займається розвідкою і видобутком нафти і газу, була заснована в 1996 році. Компанія зазвичай працює на ринку Східної Європи навколо Чорного моря.

Компанія Longfellow Energy – невелика, сімейно орієнтована приватна компанія, яка займалася, головним чином, розвідкою і розробкою нових запасів в прибережних басейнах США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті