Мінфін: Коломойський та Боголюбов зірвали реструктуризацію боргів перед ПриватБанком

Мінфін: Коломойський та Боголюбов зірвали реструктуризацію боргів перед ПриватБанком

1 липня закінчився строк, відведенний на реструктуризацію кредитного портфелю

Міністерство фінансів повідомило, що консорціум компаній Rothschild, EY та FinPoint поки не спромігся досягнути прогресу у реструкрурізації кредитного портфелю колишніх акціонерів ПриватБанку. Таку інформацію міністерство оприлюднило на своєму сайті.

«Раніше у відповідь на відсутність дій з реструктуризації з боку колишніх власників, ПриватБанк залучив консорціум компаній Rothschild, EY та FinPoint для пришвидшення процесу переговорів про реструктуризацію кредитів, що були надані колишнім власникам Банку чи особам, які прямо чи опосередковано пов'язані із колишніми власниками Банку. Міністерство фінансів очікує, що найближчим часом консорціум компаній надасть фінальний звіт, після опрацювання якого буде прийматись рішення щодо подальших кроків. Але згідно з інформацією, якою на даний час володіє Міністерство фінансів, значного прогресу в реструктуризації досягнуто не було. Натомість ми спостерегаємо скоординовану юридичну та медійну кампанії проти інтересів держави.  «, – йдеться у повідомлені. 

Міністерство фінансів публікує лист, який 16 грудня 2016 року колишні власники банку направили до Кабміну з проханням придбати акції банку й прийняти позитивне рішення щодо його подальшої капіталізації. 

Мінфін опублікував зобов'язання Коломойського та Боголюбова щодо реструктуризації
«Звернувшись до Уряду з проханням про передачу Банку в державну власність, колишні акціонери банку в односторонньому порядку зобов'язалися сприяти процесу націоналізації Банку, не здійснювати тиск на органи державної влади та нове керівництво Банку, не перешкоджати діяльності Банку в майбутньому та провести реструктуризацію кредитного портфелю до 1 липня 2017 року для покриття збитків держави», – наголошують у міністерстві. 
У міністерстві зазначили, що 1 липня закінчився строк, до якого колишні акціонери ПриватБанку зобов’язалися забезпечити проведення реструктуризації кредитного портфелю банку.
Нагадаємо, Печерський райсуд розглядає позов Ігоря Коломойського до НБУ та ПриватБанку щодо розірвання договору поруки. Склад суду по цій справі було призначено 9 червня.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло