Бойове відео: Трамп виклав у Twitter ролик, в якому б'є людину з логотипом CNN

Бойове відео: Трамп виклав у Twitter ролик, в якому б'є людину з логотипом CNN

Протистояння Трампа з американськими ЗМІ серйозно загострюється

Бойове відео: Трамп виклав у Twitter ролик, в якому б'є людину з логотипом CNN
фото Shutterstock

В неділю вранці президент США Дональд Трамп розмістив у своєму Твіттері відео, на якому зображено, як Трамп збиває з ніг і бʼє чоловіка, в якого замість обличчя логотип CNN. Про продовження протистояння президента з медіа і про його дивну підліткову поведінку розповідає CNN.

Аккаунт Трампа має 33 мільйони підписників. Майже відразу пост із відео ретвітнув офіційний аккаунт президента США, який має 19 млн підписників. Цей пост став найбільш поширюваним з усіх, які коли-небудь писав президент.

Таким чином, війна між президентом і ЗМІ, зокрема із CNN, вийшла на новий етап.

Саме відео – несправжнє, Трамп ніколи не бив директора «World Wrestling Entertainment» Вінса МакМахона. Але він часто зʼявлявся на цих змагання з реслінгу як глядач (ці кадри – за 2007 рік), тому хтось просто скомпонував відео з Трампом. Хто творець відео – невідомо, але про-трампівські сили анонсували відео ще три дні тому.

Хтось із підписників Трампа посміявся над відео, але більшість назвала ролик підлітковим і недостойним американського президента. Користувачі звернулися до адміністрації Твіттера з проханням видалити відео як таке, що закликає до насильства, однак адміністрація соцмережі визначила, що відео «не містить ознак насильства».

CNN у звязку з появою відео оприлюднило заяву:

«Це сумний день, коли президент Сполучених Штатів заохочує насильство по відношенню до журналістів», – йдеться в ній.

«Замість того, щоб готуватися до поїздки за кордон, його першої зустрічі з Путіним, вирішувати проблему Північної Кореї і працювати над законопроектом про охорону здоров'я, Трамп демонструє поведінку неповнолітніх, що набагато нижче гідності його посади, – йдеться в заяві. – Ми, журналісти, будемо продовжувати виконувати свою роботу, а він повинен почати виконувати свою».

«Ми засуджуємо погрози президента щодо фізичного насильства по відношенню до журналістів, – заявив Комітет Репортерів за Свободу Преси. – Цей твіт значно нижчий за рівень інституту президентства. На жаль, це якраз рівень нинішнього президента».

Кілька демократів, у тому числі лідер демократичної меншості Ненсі Пелосі, засудили відео.

«Насильство і жорстокі образи з метою залякування преси слід припинити», – написала вона у Твіттері.

Дін Бакет, редактор The New York Times: «Я вважаю неприйнятним, що президент хоче нападати на журналістів за те, що вони виконують свою роботу, і поширює свою лють в соцмережах».

Трамп неодноразово заявляв, що глибоко зневажає засоби масової інформації, називаючи їх «ворогами американського народу». Він називав їх джерелом «фейкових» і «фальшивих» новин. Особливо Трамп «недолюблює» CNN.

На одному з заходів у субботу ввечері Трамп заявив, що ЗМІ намагалися завадити йому стати президентом.

«Але я президент, а вони – ні», – підсумував він.

Нагадаємо, Трамп виготовив фейковий випуск журналу Time зі своїм обличчям на обкладинці, щоб демонструвати його відвідувачам своїх гольф-клубів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті