ЄБРР затвердив 150 млн євро кредиту для «Укрзалізниці»

ЄБРР затвердив 150 млн євро кредиту для «Укрзалізниці»

Гроші підуть на модернізацію ділянки ж/д шляхів на півдні країни

На електрифікацію залізничної лінії протяжністю 253 км Долинська – Миколаїв – Колосівка на півдні України Європейський банк реконструкції та розвитку надав кредит на суму 150 млн євро, передає Інтерфакс.

Кредит буде виданий в два транші. Спочатку 124,5 млн євро підуть на електрифікацію залізничної лінії Долинська – Миколаїв (148 км), ще 25,5 млн євро будуть виділені на електрифікацію ділянки Миколаїв – Колосівка (105 км).

Загальна вартість проекту оцінюється в розмірі до 367,9 млн евро, який, як очікується, буде співфінансувати Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) в розмірі, що дорівнює кредиту ЄБРР, власним внеском «Укралізниці» і грантових фінансуванням завдань з технічної співпраці.

Позичальником кредиту виступила «Укрзалізниця» – вертикально інтегрована державна залізнична компанія.

Нагадаємо, 22 червня в «Укрзалізниця» підписала угоду щодо попередніх умов фінансування з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку на придбання нових вантажних вагонів. Загальна оціночна вартість проекту становить $260 млн. Із них $150 млн – кредитування від ЄБРР, $110 млн – за рахунок інших джерел фінансування УЗ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло