Створено урядову Раду з міжнародної торгівлі

Створено урядову Раду з міжнародної торгівлі

Її очолить перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів

Уряд ухвалив рішення про створення Ради з міжнародної торгівлі. Вона має стати єдиною платформою для координації дій з розвитку міжнародної торгівлі в Україні.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі повідомляє, що Рада з міжнародної торгівлі має забезпечувати ефективну взаємодію між урядом і бізнесом у спрощенні процедур торгівлі та просуванні експорту.

Рада з міжнародної торгівлі працюватиме як дорадчий орган. Також новостворений орган сприятиме бізнесу у розробці стратегій та реалізації держполітики у сфері міжнародної торгівлі. А ще – у поліпшенні системи митно-тарифного регулювання й торговельного захисту.

До складу Ради увійдуть заступники профільних міністрів, голови парламентських комітетів та ін. Її очільником призначили першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

Зазначимо, згідно дослідженню Mind, Україні вдалося досягти помітних успіхів на світових ринках в окремих сферах – країна має стійкий рівень виробництва зернових, зокрема пшениці, кукурудзи. Більше того, наша країна вже посідає помітне місце і як світовий експортер зернових.

За попередніми даними, Україна в 2016/2017 маркетинговому році [липень-червень] експортувала 43,8 млн тонн зернових.

Позитивна динаміка виявилася і в рекордному експорті борошна в 369 400 тонн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті