«Антонов» запропонував США співробітництво

«Антонов» запропонував США співробітництво

Мова про співпрацю у будівництві середнього військово-транспортного Ан-77

«Антонов» запропонував США співробітництво
Фото прес-центр Антонов

Державне підприємство «Антонов» пропонує США організувати співпрацю з розвитку програми середнього військово-транспортного Ан-77, що є модернізованою версією ВТС короткого зльоту і посадки Ан-70.

Як повідомила прес-служба підприємства, передає «Інтерфакс», пропозиції щодо співпраці у рамках програми Ан-77 були передані американській стороні під час візиту на ДП «Антонов» делегації комітету транспорту й інфраструктури палати представників Конгресу США.

За оцінками української сторони, Ан-77 може зайняти нішу між С-130 з комерційним навантаженням до 21 тонни і С-17 – до 76 тонн.

«Антонов» запропонував організувати співпрацю за цим проектом за широкої участі американських літакобудівних підприємств і компаній – постачальників обладнання. Реалізація такого проекту потребує взаємодії з органами державного авіаційного регулювання і контролю – Державної авіаційної служби України та FAA США. При цьому важливим кроком має стати укладення міжурядової угоди BASA [Bilateral Aviation Safety Agreement]», – йдеться у повідомленні прес-служби підприємства.

Уніфікований під вимоги НАТО варіант Ан-70 максимальною вантажопідйомністю 47 тонн – Ан-7Х отримав високі оцінки фахівців і розглядався на певному етапі в якості базового варіанту нового європейського середнього транспортника.

Нагадаємо, «Антонов» уклав вигідні контракти на французькому авіасалоні Ле Бурже, який проходив з 19 по 25 червня.

Одна з найбільших логістичних компаній Франції Bollore Logistics протягом року орендуватиме важкий транспортний Ан-124-100 «Руслан» вантажопідйомністю 150 тонн для надгабаритних перевезень. 

Також з’явилася інформація, що певна кількість саудівських компанії хоче придбати український літак Ан-132. Конкретно керівництво «Антонова» нічого не повідомило, оскільки не було укладено твердих контактів.

До того ж «Антонов» на «Ле Бурже» домовився про поставку 50 літаків Ан-178 до Китаю. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло