Росія продовжила заборону на ввезення окремих категорій сільгосппродукції

Росія продовжила заборону на ввезення окремих категорій сільгосппродукції

Заборона поширюється на країни, які ввели проти РФ санкції

Заборона на ввезення окремих категорій сільськогосподарської продукції в Росію, в тому числі і з України продовжена до 2019 року. Про це йдеться в указі Президента Росії №293 від 30 червня, передають Українські Новини.

Продовжується заборона на ввезення в окремих видів сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства, краъною походження яких є Сполучені Штати Америки, країни Європейського Союзу, Канада, Австралія, Королівство Норвегія, Україна, Республіка Албанія, Чорногорія, Республіка Ісландія і Ліхтенштейн.

«Зазначені обмеження спрямовані на поширення спеціальних відповідних економічних заходів на окремі держави з урахуванням ступеня їх залученості до списку санкцій проти Росії», – йдеться в указі.

Росія продовжила дію заборони з 1 січня по 31 грудня 2018 року.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін 30 червня підписав указ, який продовжує дію російських контрсанкцій, які було введено як відповідь на антиросійські санкції Євросоюзу.

28 червня Рада ЄС продовжив санкції проти Росії до лютого 2018 року. 14 червня Сенат США підтримав законопроект, який передбачає посилення санкцій проти Росії.

3 липня 2016 року було оприлюднено указ Президента Росії від 1 липня №319, що вносить зміни в указ Президента РФ від 1 січня 2016 №1 «Про заходи щодо забезпечення економічної безпеки і національних інтересів Російської Федерації при здійсненні міжнародних транзитних перевезень вантажів з території України на територію Республіки Казахстан через територію Російської Федерації «.

Даним указом вводяться додаткові обмеження по транзиту через територію РФ товарів походженням з України.

У грудні 2015 року Росія заборонила ввезення сільгосппродукції, сировини і продовольства з України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті