Знову скандал із Volkswagen: автовиробник завищував показники продажів у Франції

Знову скандал із Volkswagen: автовиробник завищував показники продажів у Франції

За 7 років менеджери «домалювали» цифру у 800 тисяч проданих авто

Знову скандал із Volkswagen: автовиробник завищував показники продажів у Франції
фото https://www.volkswagen.ua

Французький відділ Volkswagen завищував цифри  проданих машин протягом тривалого часу, щоб покращити показники продуктивності, повідомили внутрішні аудитори автоконцерну, на чиї дані посилається німецьке видання Der Spiegel.

Аудитори виявили, що багато автомобілів були поставлені на облік їх власниками «через кілька місяців або навіть років» після того, як продажі було зафіксовано в документації компанії – процес, який зазвичай займає кілька тижнів. А деякі з доставлених транспортних засобів навіть не мали контрактів на покупку, йдеться в журналі, на який посилається Reuters.

За його словами, цифри були завищені на майже 800 000 автомобілів.

Представник штаб-квартири Volkswagen у Вольфсбурзі відмовився коментувати інформацію, заявивши, що компанія «не коментує внутрішні документи».

Автовиробник почав завищувати цифри ще у 2010 році і за цей час охопив автомобілі таких марок, як Volkswagen, Skoda, Audi і Seat.

Керівник групи VW Маттіас Мюллер отримав звіт аудиторів 24 квітня, в результаті глава французького підрозділу VW Жак Рівоаль звільнився, йдеться в журналі. VW тоді, у травні, прокоментували, що французький менеджер звільнився через «стратегічні розбіжності» з керівництвом, не надавши жодних деталей.

Нагадаємо, Volkswagen зобов’язався сплатити $4,3 млрд штрафу за навмисне оснащення своїх автомобілів дизельним двигуном із програмним забезпеченням для заниження показників вихлопних газів під час проходження екологічних тестів.

Крім того, німецький автоконцерн погодився витратити $2 млрд на покращення інфраструктури екологічних транспортних засобів, зокрема будуватиме «високошвидкісну» мережу із 200 станцій постійної напруги.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті