VW продовжує розраховуватись за «Дизельгейт»

VW продовжує розраховуватись за «Дизельгейт»

Каліфорнійські контролюючі органи прискіпливо вивчають план «еко-реабілітації» автовиробника

VW продовжує розраховуватись за «Дизельгейт»
Фото Shutterstock

Каліфорнійські інспектори повідомили, що план видатків автоконцерну Volkswagen на інфраструктуру екологічних транспортних засобів має недоліки і, що йому не вистачає деталей, яким чином він допоможе вирішити проблеми суспільства та сприяти розвитку технології водневих паливних елементів. Про це повідомляє Reuters.

Німецький автовиробник погодився витратити $800 млн в Каліфорнії, та $2 млрд на загальнонаціональному рівні, після того, як його впіймали на таємному встановленні програмного забезпечення в дизельних транспортних засобах, яке дозволяло обманювати екологічні тести.

Автоконцерн створив дочірню компанію Electrify America, щоб загладити свою провину за «дизельгейт». Нова компанія будуватиме «високошвидкісну» мережу із 200 станцій постійної напруги, а також тисячі інших у 15 великих містах країни

Каліфорнійська рада з повітряних ресурсів висловила критику стосовно плану від автоконцерну VW по виправленню автомобілів, які потрапили під екологічні махінації.

 Уповноважений орган попросив пояснити, яким чином план відповідатиме вимозі щодо витрат коштів у спільнотах, які перебувають у несприятливих умовах, включаючи установку заправних станцій для електрокарів.

Також Каліфорнійська рада з повітряних ресурсів попросила про надання опису потенційних  планів для транспортних засобів, які використовуватимуть водень на 10-річний період, оскільки до її плану з нульовим рівнем викидів транспортних засобів включені електрокари та автомобілі на паливних елементах.

Втім, деякі гравці на ринку зарядних пристроїв вважають,що така угода може надати VW несправедливу перевагу на ринку. Прибічники екологічної справедливості також тиснули на контролюючі органи Каліфорнії, щоб більше уваги було приділено очищенню від забруднення в бідніших громадах. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло