«Агро Інвест Україна» перейшов у власність «Кернела» за $43,3 млн

«Агро Інвест Україна» перейшов у власність «Кернела» за $43,3 млн

Власником стало одне з дочірніх підприємств групи

«Агро Інвест Україна» перейшов у власність «Кернела» за $43,3 млн
Фото: pixabay.com

Одне з дочірніх підприємств української аграрної групи «Кернел» стало 100%-вим власником агропідприємства, яке управляє більш ніж 27 500 га орендованих сільськогосподарських земель і зерносховищ приблизно на 170 000 тонн.

Про це із посиланням на прес-реліз групи повідомляє «Інтерфакс».

У документі не вказана назва агропідприємства. Втім, наголошено, що угода схвалена АМКУ в травні цього року.

Ця компанія заплатила за частку у 100% в бізнесі коштами $43,3 млн, при цьому поглинене агропідприємство має позитивний чистий робочий капітал понад $4 млн.

Зазначимо, 12 червня група «Кернел» повідомила, що закінчила процес купівлі холдингу «Українські аграрні інвестиції». 

«Кернел» повідомив про те, що завершив операцію з купівлі 7,9% частки в агрохолдингу «Українські аграрні інвестиції», яка була оголошена у червні 2017 року. У результаті «Кернел» став 100%-м власником агрохолдингу «Українські аграрні інвестиції», що зробило холдинг Андрія Веревського найбільшим власником земельного банку України.

Нагадаємо, АМКУ надав «Кернелу» дозвіл на придбання частки у статутних капіталах десяти агропідприємств у Київській, Черкаській та Вінницькій областях агрохолдингу «Агро Інвест Україна», який належить компанії MK Group (Сербія), власником якої є серб Міодраг Костич.

Основними напрямками діяльності «Агро Інвест Україна» є рослинництво, тваринництво і зберігання зерна. «Агро Інвест Україна» має елеватор в Київській області потужністю 113 000 тонн одночасного зберігання та Вінницькій області, потужністю 61 000 тонн одночасного зберігання.

Підприємство вирощує кукурудзу, соняшник, пшеницю, цукровий буряк. Виробництво здійснюється в Київській, Вінницькій, Черкаській і Житомирській областях на близько 30 000 га. Щорічна кількість виробленого зерна компанії складає більше 175 000 тонн.

Компанія до того ж займається тваринництвом на двох фермах ВРХ із загальною кількістю в 1 115 голів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті