Китайська CHEC почне днопоглиблювальні роботи в порту «Южний» в середині липня

Китайська CHEC почне днопоглиблювальні роботи в порту «Южний» в середині липня

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Китайська CHEC почне днопоглиблювальні роботи в порту 	«Южний» в середині липня
Фото Анна Наконечна для mind.kiev.ua

Компанія з Китаю CHEC, яка виграла тендер на днопоглиблення в порту «Южний», вже надіслала перші судна для виконання робіт. У середині липня розпочнуться роботи, які триватимуть до кінця березня 2018 року.

«В середині липня почнуться роботи і триватимуть до кінця березня 2018 року. Хто забув, нагадую: ми скасували тендер на 1 млрд грн, на якому обрали більш ніж сумнівну компанію, оголосили новий», – написав міністр інфраструктури України Володимир Омелян на власній сторінці в Facebook.

Укр/En Історія про те, як «зраду» можна перетворити на «перемогу» Китайська компанія, яка виграла тендер на днопоглибл...

Опубликовано Volodymyr Omelyan 6 июля 2017 г.

За його словами, переможцем стала китайська компанія, яка входить до топ-5 світу.

«Економія на двох тендерах на днопоглиблення склала більше 400 млн грн», – наголосив Омелян.

Нагадаємо, 18 травня Адміністрація морських портів України уклала контракт з компанією China Harbour Engineering Company Ltd. на проведення днопоглиблення в морському порту «Южний».

Підписання угоди відбулося у присутності прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Тендер на проведення днопоглиблювальних робіт відбувся 20 квітня 2017 року, він проводився через систему держзакупівель ProZorro.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло