Україна уклала контракт з китайською CHEC на проведення днопоглиблення в порту «Южний»

Україна уклала контракт з китайською CHEC на проведення днопоглиблення в порту «Южний»

Реалізація проекту вартістю 1,065 млрд грн забезпечить створення понад 350 нових робочих місць

18 травня Адміністрація морських портів України уклала контракт з компанією China Harbour Engineering Company Ltd. на проведення днопоглиблення в морському порту «Южний».

Підписання угоди відбулося у присутності прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра інфраструктури Володимира Омеляна, повідомляє урядова прес-служба.

Тендер на проведення днопоглиблювальних робіт відбувся 20 квітня 2017 року, він проводився через системи держзакупівель ProZorro.

Згідно з умовами контракту, замовником робіт виступає Южненська філія АМПУ, виконавцем – ChinaHarbour Engineering Company Ltd. Підрядник проведе збільшення глибини підхідного каналу з 16 до 19 м і створить операційну акваторію глибиною 16 м біля кількох причалів.

Проект буде завершено у березні 2018 року, його бюджет – 1,065 млрд грн.

Зазначається, що реалізація проекту забезпечить створення понад 350 нових робочих місць, дасть близько $16 млн на рік додаткових платежів до бюджетів усіх рівнів та забезпечить додаткових $9,2 млн на рік у вигляді портових зборів.

Нагадаємо, 24 квітня компанія Novadeal LTD, «дочка» DEME Group (Бельгія) стала переможцем аукціону в рамках відкритого конкурсу на реалізацію робіт по проекту «Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського порту «Южний» (будівельно-монтажні роботи)».

Novadeal LTD запропонувала надати необхідні послуги за 586 млн грн при очікуваній ціні в 839,606 млн грн.

Згідно з результатами аукціону, первісна ціна пропозиції компанії з самого початку не була мінімальною – 818,05 млн грн, тоді як у найближчого конкурента – China Harbour Engineering Company LTD (Китай) – пропозиція склала 747,25 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло