Перевантажувальний термінал у Голій Пристані введено в експлуатацію

Перевантажувальний термінал у Голій Пристані введено в експлуатацію

Європейський інвестиційний банк виділив «Нібулону» EUR 71 млн кредитних коштів

ТОВ «Нібулон» ввів в експлуатацію перевантажувальний термінал для зернових та олійних культур в Голій Пристані (Херсонська обл.). Термінал побудований на кошти Європейського інвестиційного банку.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Потужності терміналу з відвантаження сільгосппродукції на водний транспорт склали 12 000 тонн на добу. Побудовано причальну споруду довжиною 120 м і шириною 18 м, яка дозволить завантажувати несамохідні судна довжиною 90 м.

Як повідомлялося, Європейський інвестиційний банк виділив «Нібулону» EUR 71 млн кредитних коштів на розвиток і модернізацію логістичної інфраструктури в Україні.

ТОВ «Нібулон» створене в 1991 році. Є одним з найбільших операторів на зерновому ринку країни. Має у своєму розпорядженні елеваторні потужності загальною місткістю близько 2 млн тонн, а також власний перевантажувальний термінал в Миколаєві потужністю 5 млн тонн.

«Нібулон» обробляє 82 000 га, володіє і управляє другою за величиною мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів, морським терміналом в Миколаєві. Компанія експортує переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь в більш ніж 20 країн світу. Щорічний обсяг експорту сягає 4,5 млн тонн.

Нагадаємо, що міжнародна фінансова корпорація надала «Нібулону» в кредит $100 млн. Урочисте підписання угоди про надання кредиту відбулося сьогодні, 15 червня, на відкритті перевалочного терміналу «Нібулон», розташованого на території села Біленьке Запорізького району.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло