Газпром вже проклав близько 50 км «Турецького потоку»

Газпром вже проклав близько 50 км «Турецького потоку»

«Турецький потік» – морська магістраль по дну Чорного моря

Газпром вже проклав близько 50 км 	«Турецького потоку»
Фото: pixabay.com

Газопроводу «Турецький потік» вже прокладено на довжину близько 50 км по дну Чорного моря. Будівництвом морської магістралі займається «Газпром», повідомив міністр енергетики РФ Олександр Новак в інтерв'ю «Росії 24».

Про це передає Інтерфакс.

«Цей проект реалізується повним ходом. На сьогоднішній день близько 50 кілометрів підводного трубопроводу прокладено по дну Чорного моря», – зазначив міністр.

Новак розповів про переговори з турецькою стороною щодо уточнення останніх моментів реалізації проекту: «Ми сьогодні з нашими колегами обговорили точку виходу і прийняття відповідного повідомлення російської сторони про точку виходу на сухопутну частину Туреччини. Ми домовилися про це. Найближчим часом такі документи будуть отримані» .

Новак додав, що на переговорах з турецькою стороною булі піднята тема необхідності узгодження найближчим часом оцінки впливу на навколишнє середовище, турецька сторона обіцяла найближчим часом зробити висновок по цій оцінці. Новак зауважив, що тема реалізації сухопутної частини проекту і прийняття дорожньої карти, яка б дозволила вже почати реалізовувати і сухопутну частину, також вже обговорювалась.

«Проект реалізується завдяки підтримці як з боку турецької влади, так і з боку російського керівництва швидкими темпами. Всі необхідні рішення були прийняті і сьогодні компанія» Газпром «активно реалізує цей проект», – підсумував він.

Нагадаємо, що 5 травня, у четвер, трубоукладальне судно Audacia компанії Allseas прийшло в район Анапи і встало на рейд поблизу російського берега.

Судно довжиною 225 м має динамічне позиціонування. Точність його розташування в момент укладання труби забезпечується не якорями, а обертанням гвинтів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло